Pracovník/pracovnice pro přípravu jídel v zařízení rychlého občerstvení Holice

Volná místa Holice Volná místa Holice

Inzerát z úřadu práce (28311820778)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní, Holice, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost MUSTAFAOGLU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/pracovnice pro přípravu jídel v zařízení rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

Příprava kebabu
Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
Provozní doba Po - St 10.00 - 22.00; Čt - Ne 24 hodin
První kontakt osobně na pracovišti.

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 5 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

Ústí nad Orlicí

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 15 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Elektromechanik

Požadujeme Pro našeho významného klienta - stabilní mezinárodní společnost v okrese Pardubice hledáme nové kolegy, kteří posílí oddělení elektromontáže. ELEKTROMECHANIK – 1 směna - Požadavky: • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro • vyhláška...
Aktualizováno před 21 dny

35000 - 42000 Kč za měsíc

Servisní technik - brousící stroje

Požadujeme Pro našeho významného klienta – stabilní mezinárodní společnost v okrese Pardubice hledáme nové kolegy, kteří posílí oddělení elektromontáže. Servisní technik– 1 směna Požadavky: • USO vzdělání strojírenské nebo...

35000 - 45000 Kč za měsíc

MUSTAFAOGLU s.r.o.

Kontaktní osoba:
Esat Mustafaoglu