Dělník/dělnice betonárenské výroby Přelouč

Volná místa Přelouč Volná místa Přelouč

Inzerát z úřadu práce (24086720774)
Plat: od 23400 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Chrudimská, Přelouč, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost KASI, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělník/dělnice betonárenské výroby.

Popis pracovní pozice

Přípravné práce, přípravné práce pro lití betonu, dokončování povrchu betonu
Požadavky: fyzická zdatnost
Firemní benefity.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 7 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

112,50 Kč za měsíc

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 8 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Pracovník expedice | 1 směna

Požadujeme - Manuální zručnost - Pečlivost při práci - Znalost čtení technických výkresů - Prostorová, konstrukční představivost - Časovou flexibilitu Nabízíme - Jednosměnný provoz - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování -...
Aktualizováno dnes

33000 - 36000 Kč za měsíc

Ošetřovatel a chovatel koní - chov, odchov

Požadujeme Vzdělání - nižší střední odborné nebo střední odborné s výučním listem flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav manuální zručnost praxe v oboru Nabízíme Pracovní poměr na dobu...
Aktualizováno před 5 dny

Kladruby nad Labem, Selmice, Slavice, Slatiňany

KASI, spol. s r. o.

Kontaktní osoba:
Iva Hlaváčková   733 696 006