Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Čeperka

Volná místa Čeperka Volná místa Čeperka

Inzerát z úřadu práce (27046520768)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Malá Čeperka, Čeperka, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost PIRUZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Práce v hlučném prostředí, fyzicky náročná práce.
Směna začíná od 06:00.
První kontakt telefonicky (09:00 - 11:00, +420 776 383 333).

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 8 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

112,50 Kč za měsíc

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 9 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Manažer/ka maloobchodu

Požadujeme Společnost VESNA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici manažer/ka maloobchodu • řidičský průkaz sk B - aktivní řidič • komuniktivnost na vysoké úrovni • orientace v textilním oboru výhodou • pracovní zkušenosti na...
Aktualizováno včera

Čeperka

Čeperka

PIRUZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Oleksij Koval   776 383 333