Učitel na střední škole (matematika, technické kreslení, základy cad, hospodářský zeměpis, základy přírodních věd) Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa Mladá Boleslav

Inzerát z úřadu práce (27620400704)
Plat: od 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost Střední škola podnikatelská HERMÉS MB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitel na střední škole (matematika, technické kreslení, základy cad, hospodářský zeměpis, základy přírodních věd).

Popis pracovní pozice

Prvotní kontakt:
tel.: 326 723 628, 601393196 volat v době Po - Pá 8-15 hod
e-mail: skopalík@hermes-mb.cz

Přednostně hledáme učitele s VŠ pedagogického zaměření s aprobací ekonomika a účetnictví, popřípadě absolventy SŠ se zaměřením na ekonomiku.

Našli jsme podobné nabídky práce

Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ - vhodné i pro absolventy

Požadujeme • předpoklady pro výkon činnosti učitele - učitelky základní školy dle zákona č. 563/2004 Sb. (Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění) • vedení dětí, motivaci, kreativitu, flexibilitu • aktivní přístup k práci s touhou se...
Aktualizováno před 21 dny

Husinec-Řež

Technik IT

Požadujeme ◽ SPECIALISTA MĚŘENÍ - analýza testů a programů TestAut - SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření - AJ na úrovni B2 - znalost architektury vozidla + komunikačních sběrnic (CAN, LIN, ETH) - schopnost práce s měřícími přístroji ...
Aktualizováno před 8 dny

Mladá Boleslav
45000 - 50000 Kč za měsíc

Technik

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ Nabízíme Pružná pracovní doba Náplň práce Technické služby v Automotive.
Aktualizováno dnes

30000 - 40000 Kč za měsíc

Technik - obsluha výkonové brzdy

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ - technické směru, znalost diagnostiky (čtení live dat z motorové jednotky), manuální zručnost, zodpovědnost, práce s měřícím zařízením (měření emisí), technické myšlení s aplikací do manuální práce, znalost PC, MS...
Aktualizováno před 4 dny

Mechanik opravář nákladních vozidel

Požadujeme samostatnost, spolehlivost řidičský průkaz sk. C + E (výhodou) fyzická zdatnost Nabízíme firemní benefity, příspěvek na penzijní pojištění, zálohová mzda Náplň práce komplexní oprava a údržba nákladních vozidel
Aktualizováno včera

Objektový manažer/ka

Požadujeme SŠ, ŘP sk.B, znalost Microsoft office, flexibilita, zkušenost v oboru výhodou Nabízíme objektový manažer Náplň práce Zajišťování chodu zakázek,kontrola a vedení kolektivu, zajišťování materiálu, administrativa
Aktualizováno před 3 dny

40000 Kč za měsíc

Střední škola podnikatelská HERMÉS MB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Skopalík   326 723 628