Sanitáři Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa Mladá Boleslav

Inzerát z úřadu práce (27957520712)
Plat: od 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Na Celně, Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 5 měsíci

Společnost Oblastní spolek Českého červeného kříže Mladá Boleslav hledá vhodného kandidáta na pozici Sanitáři.

Popis pracovní pozice

Prvotní kontakt:
tel.: 602 485 934, Po-Pá 8-14 hod
e-mail: mladaboleslav@cervenykriz.eu

Odborná způsobilost k výkonu povolání sanitáře se získává absolvováním akreditovaného kvalifikačního kurzu v oboru sanitář.
Odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání sanitáře mají dále fyzické osoby, které absolvovaly část studia v akreditovaných zdravotnických studijních oborech uskutečňovaných vysokými školami podle jiného právního předpisu nebo na vyšších odborných zdravotnických školách nebo středních zdravotnických školách.

Pět týdnů dovolené, pět sick days

Našli jsme podobné nabídky práce

Technik IT

Požadujeme ◽ SPECIALISTA MĚŘENÍ - analýza testů a programů TestAut - SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření - AJ na úrovni B2 - znalost architektury vozidla + komunikačních sběrnic (CAN, LIN, ETH) - schopnost práce s měřícími přístroji ...
Aktualizováno před 3 dny

Mladá Boleslav
45000 - 50000 Kč za měsíc

Technik

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ Nabízíme Pružná pracovní doba Náplň práce Technické služby v Automotive.
Aktualizováno před 2 dny

30000 - 40000 Kč za měsíc

Technik - obsluha výkonové brzdy

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ - technické směru, znalost diagnostiky (čtení live dat z motorové jednotky), manuální zručnost, zodpovědnost, práce s měřícím zařízením (měření emisí), technické myšlení s aplikací do manuální práce, znalost PC, MS...
Aktualizováno před 8 dny

Mechanik opravář nákladních vozidel

Požadujeme samostatnost, spolehlivost řidičský průkaz sk. C + E (výhodou) fyzická zdatnost Nabízíme firemní benefity, příspěvek na penzijní pojištění, zálohová mzda Náplň práce komplexní oprava a údržba nákladních vozidel
Aktualizováno dnes

Objektový manažer/ka

Požadujeme SŠ, ŘP sk.B, znalost Microsoft office, flexibilita, zkušenost v oboru výhodou Nabízíme objektový manažer Náplň práce Zajišťování chodu zakázek,kontrola a vedení kolektivu, zajišťování materiálu, administrativa
Aktualizováno před 4 dny

40000 Kč za měsíc

Tester

Požadujeme ◽ SPECIALISTA MĚŘENÍ ◽ SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření ◽ AJ výhodou ◽ znalost MS Excel (grafy, výpočty, logika) ◽ vztah k oblast automotive a techniky Vaší velkou výhodou bude: ◽ základy programování v libovolném...

38000 - 45000 Kč za měsíc

Oblastní spolek Českého červeného kříže Mladá Boleslav

Kontaktní osoba:
Michaela Mittnerová   602 485 934