Pizzař/ka Lanškroun

Volná místa Lanškroun Volná místa Lanškroun

Inzerát z úřadu práce (27987540757)
Plat: 27500 - 29400 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dobrovského, Lanškroun, Pardubický
Aktualizováno před 5 měsíci

Společnost GRILLBROTHERS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pizzař/ka.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Praxe není nutná, možnost zaučení.
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail, do předmětu uveďte "pizzař/ka Lanškroun".
Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky.

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno včera

112,50 - 130 Kč za hodinu

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 10 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Kuchař

Požadujeme Jste vyučený/á kuchař/ka a máte praxi v oboru? Pro našeho klienta v Lanškrouně hledáme pracovníka na pozici KUCHAŘ. Jde o mezinárodní kuchyni, minutky i hotovky v zavedené a moderní restauraci. NÁPLŇ PRÁCE • vaření ve vyhlášené...

Lanškroun
40000 - 55000 Kč za měsíc

Pomocný kuchař

Požadujeme Máte praxi v restaurační kuchyni? Pro našeho klienta v Lanškrouně hledáme pracovníka na pozici POMOCNÝ KUCHAŘ. Jde o mezinárodní kuchyni, minutky i hotovky v zavedené a moderní restauraci. Práce je vhodná také pro seniory, studenty či...
Aktualizováno před 2 měsíci

Lanškroun
30000 - 40000 Kč za měsíc

GRILLBROTHERS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Josef Václavek   603 344 076