Řídící pracovník/pracovnice ve zpracovatelském průmyslu Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa Pardubice

Inzerát z úřadu práce (28098020750)
Plat: 150000 - 300000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: U Panasonicu, Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 6 měsíci

Společnost Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovník/pracovnice ve zpracovatelském průmyslu.

Popis pracovní pozice

Stanovení cílů kvality a související školení, nápravná a preventivní opatření, zákaznické bodovací karty a zákaznické portály.
První kontakt e-mailem.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před měsícem

130 - 140 Kč za hodinu

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 8 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

112,50 - 130 Kč za hodinu

Mechanik měřících a regulačních zařízení

Požadujeme • vyučení v oboru mechanik elektronických zařízení nebo jiný elektrotechnický obor s platným osvědčením vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice • trestní bezúhonnost Nabízíme • třísměnný provoz (po–pá) •...
Aktualizováno před 3 dny

Vedoucí finanční účtárny

Požadujeme - SŠ/VŠ ekonomického směru - min. 2 roky zkušenost s vedením lidí - dobrou znalost účetních a daňových předpisů - znalost MS Excel - řídící, organizační a komunikační dovednosti - pečlivý a zodpovědný přístup Nabízíme -práci u...

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Micková   +420 737 271 221