Výzkumný/á pracovník/nice Dolní Dobrouč

Volná místa Dolní Dobrouč Volná místa Dolní Dobrouč

Inzerát z úřadu práce (22461020756)
Plat: 58000 - 67000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní Dobrouč, Pardubický
Aktualizováno před 7 měsíci

Společnost Contipro a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Výzkumný/á pracovník/nice.

Popis pracovní pozice

POŽADUEJEME: uchazeč musí mít dosažené vysokoškolské vzdělání 2.stupně
KONTAKT: email

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 8 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

112,50 - 130 Kč za hodinu

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 9 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...
Aktualizováno před 2 dny

160 - 240 Kč za hodinu

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...

23000 - 40000 Kč za měsíc

Contipro a.s.

Kontaktní osoba:
Natálie Pecháčková   77809660922