Montážní dělník Slatiňany

Volná místa Slatiňany Volná místa Slatiňany

Inzerát z úřadu práce (27040120708)
Plat: 25000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: U Cukrovaru, Slatiňany, Pardubický
Aktualizováno před rokem

Společnost SVAN Chrudim s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělník.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Slatiňany
Požadovaná kvalifikace: základní vzdělání, zkušenosti s montáží a sestavování strojních celků a zařízení, zkušenosti v práci servisu strojů nebo automobilů
Popis pracovních aktivit: montáž a osazení komponent přívěsů a návěsů, příprava a sestavování rámů přípojných vozidel, příprava a montáž menších a speciálních dílů pro přípojná vozidla
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 2 dny zdravotního volna, příspěvek na obědy, penzijní připojištění, měsíční odměny

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 9 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese.