Pedagogický pracovník - rodilý mluvčí Litomyšl

Volná místa Litomyšl Volná místa Litomyšl

Inzerát z úřadu práce (18678680744)
Plat: 30930 - 36340 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: T. G. Masaryka, Litomyšl, Pardubický
Aktualizováno před 4 lety

Společnost Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 hledá vhodného kandidáta na pozici Pedagogický pracovník - rodilý mluvčí.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:Hledáme pedagogického pracovníka - rodilého mluvčího pro výuku anglického jazyka, který má úplné vysokoškolské vzdělání a pedagogickou praxi. Pracovní úvazek je na 20, maximálně 21 hodin přímé pedagogické činnosti v týdnu .

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

112,50 Kč za měsíc

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 7 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Kuchař

Požadujeme - výuční list v oboru kuchař, praxe v oboru vítána - specializace na diety výhodou - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost - časová flexibilita - odpovědný a svědomitý přístup Nabízíme - jednosměnný provoz (5.00–14.00) +...
Aktualizováno před 4 dny

Provozní elektrikář

Požadujeme - vyučení v daném nebo příbuzném oboru - dovednost vykonávat elektrikářské a přidružené práce - odborná způsobilost /dle nařízení vlády č. 194/2022/ - manuální zručnost, samostatnost - zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost -...

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590

Kontaktní osoba:
Ivana Hynková   461615061