Správa a rozvoj ICT Policejní prezidium ČR Praha

Volná místa Praha Volná místa informační technologie Praha

Plat: 38000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

samostatnost a iniciativa v jednání
spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro detail
nadšení pro moderní technologie a jejich využívání
schopnost pracovat v týmu
časová flexibilita
řidičský průkaz skupiny B

Specifické požadavky
o VŠ vzdělání v technickém oboru (úroveň bakalář a vyšší)
o dobré znalosti z oboru IT
o znalost operačních systémů MS Windows a TCP/IP sítí
o znalost správy databází a operačního systému Linux výhodou
o zkušenosti se servery Microsoft a virtualizačním prostředím výhodou
o znalost anglického jazyka (alespoň porozumění psanému anglickému technickému textu)

Nabízíme

8. PT ve služebním poměru (vrchní komisař)
perspektivní a zajímavou práci
příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu – průběžné vzdělávání, technický rozvoj
pracoviště vybavená moderními technologiemi
zaškolení do problematiky
6 týdnů dovolené
pracovní doba 37,5h/týden
náborový příspěvek 150 tis. Kč

Náplň práce

rozvoj ICT systémů, zavádění nových funkcionalit
administrace Windows serveru
správa MS AD
správa virtuálního prostředí
konfigurace aktivních síťových prvků
instalace a testování HW, SW a sítí
správa a administrace uživatelů

Ministerstvo vnitra

Strojnická 27
61800 Praha

Kontaktní osoba:
Michaela Reichertová