Uklízečka Hradec Králové

Volná místa Hradec Králové Volná místa dělnické profese Hradec Králové

Plat: 20230 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• očkování proti hepatitidě typu B
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• schopnost kolektivní spolupráce
• zdravotní způsobilost
• občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce

Nabízíme

Pracovní režim:
jednosměnný provoz (40 hodin týdně – pevná pracovní doba dle rozpisu směn pondělí až pátek 6:00 - 14:30, jednou za 14 dní sobota a neděle)

Plat: od 20 230 Kč + příplatky za víkendy a svátky
Průměrný plat: 28 500 Kč

Osobní příplatek: po zkušební době a dle pracovního výkonu až 3 000 Kč

Benefity:
• až ve výši 6 000 Kč
• příspěvek na závodní stravování
• příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
• týmové akce
stabilní prostředí veřejného poskytovatele sociálních služeb

Náplň práce

• komplexní úklid oddělení (úklid podlahových ploch, pokojů, sociálních zařízení, kanceláří, jídelních prostor apod.)
• dezinfekční práce
• zalévání květin
• údržba a obsluha mycího stroje
• dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele

Domov U Biřičky

K Biřičce 1240
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Petra Andrle   26.06.2023