Krajské ředitelství police Karlovarského kraje/Finanční referent Sokolov

Volná místa Sokolov Volná místa obchod a prodej Sokolov

Plat: 25280 - 37170 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolov, Karlovarský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vysokoškolské vzdělání (bakalářské nebo magisterské),
• samostatnost, důslednost, pečlivost, schopnost orientovat se v právních předpisech,
• schopnost vysokého pracovního nasazení, organizační schopnosti, zodpovědnost, komunikativnost,
• výborná znalost práce na PC,
• řidičský průkaz skupiny B
• bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
Výhodou
• praxe v oblasti administrativní činnosti
• praxe v oblasti dotací, zejména EU fondů
• vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti
• znalost informačních systémů PČR, zkušenost s informačním systémem ETŘ
Další informace
• pevná pracovní doba 7:00 – 15:30 hodin
• termín pro zaslání životopisu: do 26. 4. 2024
• možnost nástupu: 1. 6. 2024 (nebo dohodou)
• součástí přijímacího řízení je osobní pohovor.

Nabízíme

• platová třída 11, tj. 25.280,- Kč – 37.170,- Kč (dle započitatelné praxe), platový tarif určen dle zákona č. 262/2006 Sb., nařízení vlády č. 341/2017 Sb.,
• zvláštní příplatek 2.200,- Kč
• osobní příplatek přiznán po zkušební době
• možnost čerpání prostředků z FKSP
• možnost pobytu v rekreačních zařízeních Policie ČR
• řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna

Náplň práce

• vyhledávání možností realizace projektů v rámci vyhlašovaných dotačních výzev operačních programů, možností jejich financování z cizích zdrojů
• koordinace přípravy a realizaci projektů KŘP Karlovarského kraje financovaných ze strukturálních fondů Evropské unie
• spolupráce při přípravě a realizaci dotačních projektů s kompetentními útvary
• shromažďování podkladů pro podání žádostí o finanční podporu ze strukturálních fondů EU a jiných dotačních titulů
• zpracovávání veškeré administrace v souladu s pravidly jednotlivých dotačních programů
• zajišťování podání žádosti a povinných příloh orgánům k tomu určeným v termínech stanovených jednotlivými dotačními výzvami
• plnění povinnosti koordinátora v projektovém týmu určeném interními akty řízení při přípravě a realizaci projektů financovaných ze strukturálních fondů EU a jiných dotačních titulů

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Závodní 386/100
360 06 Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Jitka Petržilková