Elektromontér - mzda až 55 000 Kč/měsíc + bonusy / prémie Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)

Volná místa technika a elektrotechnika Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)

Lokalita pracoviště: Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR), Středočeský
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• výuční list v oboru elektro + osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/78 Sb.)
• min. praxe a zkušenosti vítány
• technické myšlení, zodpovědnost
• smysl pro detail a pečlivost
• fyzickou zdatnost, manuální zručnost a samostatnost
• ŘP min. B - aktivní řidič
• trestní bezúhonnost
• chuť do práce
• flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme

• práci na HPP - na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní spoření
• po zapracování možnost služebního vozidla
• služební telefon
• sleva na firemní produkty
• stabilní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
• atraktivní stálý příjem odpovídající vašemu výkonu
• příležitost učit se a dlouhodobě vzdělávat ve svém oboru
• možnost seberealizace
• 4 dny zdravotního volna / rok (sick days)
• parkování v areálu společnosti
• sehraný tým a přátelské vztahy ve firmě
• moderní dílnu s kvalitními stroji a vybavením
• kafeterie (káva z presovače)
• slušné a férové jednání

Nástupní mzda 40 000 Kč/měsíc, po zkušební lhůtě a zapracování až 55 000 Kč/měsíc.
• bonusy / prémie

Místo práce: Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: servis@saunasystem.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 720 991 163 - Jaroslav Pospíšil.

Náplň práce

SAUNASYSTEM s.r.o.

Jsme ryze česká společnost a navrhujeme a stavíme ty nejlepší sauny a infrasauny na míru. Pro rodiny i velká wellness centra. Patříme mezi špičku na trhu a nastavujeme nové standardy. Dlouhodobě si budujeme pověst solidní a férové společnosti nejen směrem ke každému zákazníkovi, ale také k našim zaměstnancům.

Protože neustále rosteme a rozšiřujeme náš tým, rádi bychom co nejdříve našli šikovného kolegu na pozici elektro - montéra.

Vašim úkolem by bylo společně s námi stavět a zapojovat nové sauny. Buď u nás na dílně nebo přímo u našich klientů po celé ČR.

Více informací o společnosti naleznete na www.saunasystem.cz.

Náplň práce:
• příjem zakázek a zadání výroby od vedoucího
• samostatná práce se dřevem, jak nejlépe umíte
• instalace a zapojení sauny a infrasauny přímo u našich klientů po celé ČR

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719