Ostraha Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa Mladá Boleslav

Inzerát z úřadu práce (27680600747)
Plat: od 18900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní, Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 26 dny

Společnost WAKKENHAT ZETTA s.r.o., koncern hledá vhodného kandidáta na pozici Ostraha.

Popis pracovní pozice

Prvotní kontakt:
tel.: 607 768 580

Ostraha objektů Mladá Boleslav.
Kontrola osob, zavazadel, vozidel. Obchůzky areálů, čipování, komunikace s klienty, 12 ti hodinové směny, denní, noční, svátky, víkendy.
Základní znalosti práce s PC Nástup možný dle dohody.
Možný zkrácený pracovní úvazek

Našli jsme podobné nabídky práce

Ostraha prodejny/Jesenice u Prahy/140 Kč/hod

Požadujeme Přijmeme pracovníky ostrahy do prodejny s potravinami Mzda: 140 - 150 Kč/hod Nástup: ihned
Aktualizováno před 4 dny

140 - 150 Kč za hodinu

Ostraha Velvary - 134 Kč/hod, Pouze Invalidní důchodci

Požadujeme Minimálně základní vzdělání, spolehlivost. Čistý rejstřík trestů. Certifikát strážný výhodou, pokud nevlastníte - zprostředkujeme. Nabízíme Z řad uchazečů OZZ a ID hledáme zaměstnance na pozici ostraha objektu. Nabízíme zázemí silné...
Aktualizováno před 22 dny

17688 - 19000 Kč za měsíc

Technik IT

Požadujeme ◽ SPECIALISTA MĚŘENÍ - analýza testů a programů TestAut - SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření - AJ na úrovni B2 - znalost architektury vozidla + komunikačních sběrnic (CAN, LIN, ETH) - schopnost práce s měřícími přístroji ...
Aktualizováno před 6 dny

Mladá Boleslav
45000 - 50000 Kč za měsíc

Technik

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ Nabízíme Pružná pracovní doba Náplň práce Technické služby v Automotive.
Aktualizováno před 8 dny

30000 - 40000 Kč za měsíc

Technik - obsluha výkonové brzdy

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ - technické směru, znalost diagnostiky (čtení live dat z motorové jednotky), manuální zručnost, zodpovědnost, práce s měřícím zařízením (měření emisí), technické myšlení s aplikací do manuální práce, znalost PC, MS...
Aktualizováno před 5 dny

Mechanik opravář nákladních vozidel

Požadujeme samostatnost, spolehlivost řidičský průkaz sk. C + E (výhodou) fyzická zdatnost Nabízíme firemní benefity, příspěvek na penzijní pojištění, zálohová mzda Náplň práce komplexní oprava a údržba nákladních vozidel
Aktualizováno před 3 dny

WAKKENHAT ZETTA s.r.o., koncern

Kontaktní osoba:
Eva Šedivá   607 768 580