Psychologové Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa Mladá Boleslav

Inzerát z úřadu práce (27405840778)
Plat: 32120 - 38790 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Václavkova, Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 19 dny

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Psychologové.

Popis pracovní pozice

Prvotní kontakt:
e-mail: sikyrova@pppsk.cz
Tel.: 326731066

Upřesňující informace:
Vhodné i pro absolventy dvojoborového magisterského studia Psychologie a Speciální pedagogika.
40 dnů dovolené, 12 dnů studijního volna s možností zajištění školení, bonus ve formě stravenek

Našli jsme podobné nabídky práce

Technik IT

Požadujeme ◽ SPECIALISTA MĚŘENÍ - analýza testů a programů TestAut - SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření - AJ na úrovni B2 - znalost architektury vozidla + komunikačních sběrnic (CAN, LIN, ETH) - schopnost práce s měřícími přístroji ...
Aktualizováno před 8 dny

Mladá Boleslav
45000 - 50000 Kč za měsíc

Technik

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ Nabízíme Pružná pracovní doba Náplň práce Technické služby v Automotive.
Aktualizováno dnes

30000 - 40000 Kč za měsíc

Technik - obsluha výkonové brzdy

Požadujeme min. SŠ VZDĚLÁNÍ - technické směru, znalost diagnostiky (čtení live dat z motorové jednotky), manuální zručnost, zodpovědnost, práce s měřícím zařízením (měření emisí), technické myšlení s aplikací do manuální práce, znalost PC, MS...
Aktualizováno před 3 dny

Mechanik opravář nákladních vozidel

Požadujeme samostatnost, spolehlivost řidičský průkaz sk. C + E (výhodou) fyzická zdatnost Nabízíme firemní benefity, příspěvek na penzijní pojištění, zálohová mzda Náplň práce komplexní oprava a údržba nákladních vozidel
Aktualizováno včera

Objektový manažer/ka

Požadujeme SŠ, ŘP sk.B, znalost Microsoft office, flexibilita, zkušenost v oboru výhodou Nabízíme objektový manažer Náplň práce Zajišťování chodu zakázek,kontrola a vedení kolektivu, zajišťování materiálu, administrativa

40000 Kč za měsíc

Tester

Požadujeme ◽ SPECIALISTA MĚŘENÍ ◽ SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření ◽ AJ výhodou ◽ znalost MS Excel (grafy, výpočty, logika) ◽ vztah k oblast automotive a techniky Vaší velkou výhodou bude: ◽ základy programování v libovolném...

38000 - 45000 Kč za měsíc

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje

Kontaktní osoba:
Vanda Šikýřová