Mistr týmu kontrolorů / vhodné pro ženy (až 42.000 Kč) #2198 Brno

Volná místa Brno Volná místa automobilový průmysl Brno

Plat: 35000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* komunikační schopnosti (opravdu je velmi hojně využijete)
* organizační schopnosti - umět řídit čas a práci svoji, i ostatních
* časovou flexibilitu
* znalost práce na PC (kancelářský balíček MS Office)
* výhodou je zkušenost z obdobné pozice nebo s vedením týmu

Nabízíme

* nástupní mzda až 35.000 Kč
* práci na hlavní pracovní poměr na naší pobočce na Kaštance
* dobrý kolektiv, který rád poradí a pomůže
* služební auto
* pracovní vybavení (notebook, telefon) je samozřejmostí
* každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie
* stravenkový paušál v hodnotě 99,– Kč za každý odpracovaný den
* 2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc
* lokalita: Brno

Náplň práce

* vedení cca 30 kontrolorů
* komunikace 100x jinak - s kontrolory, zákazníky a ostatními koordinátory
* administrativa a plánování směn zaměstnanců
* řešení případných reklamací
* organizace a řízení zakázek
* vytváření dokumentace
* dodržování pracovních postupů a procesů
* reporting výsledků

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová