Obchodní konzultant Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 50000 - 100000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní a poradenskou společnost, která nabízí inovativní technologie v oblasti estetické medicíny, dermatologie, plastické chirurgie, gynekologie a kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní konzultant.

Náplň práce:
* Akvizice nových a starostlivost o stávající zákazníky
* Zákaznická podpora
* Vedení agendy v CRM systému
* Reporting vedeni
* Cestování v rámci svěřeného regionu (závisí od produktu)
* Příležitostné cestování se zákazníky do různých zemí Evropy

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání
* Praxi min. 1 rok na obchodní pozici, v podobném oboru – výhodou
* Zkušenost s obchodní činností v terénu – návštěvy klientů, obchodná jednání
* Zájem o obor estetické medicíny
* Komunikativní znalost AJ (komunikace s nadřízeným)
* Samostatnou a silnou osobnost s orientací na výsledek
* Schopnost rychle si osvojit a reprezentovat unikátní produkty
* ŘP sk. B
* Uživatelskou znalost PC (Outlook atd.)

Nabízíme:
* Zajímavou a různorodou práci na OSVČ v perspektivním oboru s možností vlastní organizace času
* Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
* Zázemí a podporu mezinárodní společnosti
* Možnost využití firemního automobilu v případě zájmu
* Vzdělávací kurzy, možnost dalšího rozvoje a růstu
* Místo výkonu práce: Praha nebo Brno
* Nástup: Ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant