Sales Manager - Chemické prostředky pro zpracovatele termoplastů Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, dodavatele chemických surovin napříč Českem a Slovenskem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Manager - Chemické prostředky pro zpracovatele termoplastů.

Náplň práce:
* péče o stávající zákazníky a získávání nových zákazníků
* technické poradenství a zodpovědnost za obchodní záležitosti
* pravidelné návštěvy u zákazníků
* odborné poradenství
* doporučení vhodných produktů pro konkrétní aplikace
* asistence u praktických zkoušek u zákazníků
* kalkulace cen a příprava nabídek
* reporting v rámci skupinového CRM

Požadujeme:
* středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (chemicko-technologický nebo technický obor výhodou)
* znalost anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli
* velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
* aktivní a zákaznicky orientovaný přístup, loajalitu
* znalost MS OFFICE, Excel, Word, PowerPoint
* časovou flexibilitu a ochotu cestovat
* obchodní drive
* řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
* atraktivní samostatnou pozici
* zázemí nadnárodní společnosti v kombinaci s malým místním dynamickým týmem
* motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy
* možnost práce na home office
* služební vůz k soukromým účelům
* mobilní telefon a notebook
* příspěvek na stravování
* teambuildingy
* občerstvení na pracovišti
* místo výkonu práce: Praha 4 – Braník
* nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant