Vedoucí kvality - Kosmonosy

Volná místa Kosmonosy Volná místa administrativa Kosmonosy

Plat: 60000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kosmonosy, Středočeský
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, leadera v oboru logistiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí kvality.

NÁPLŇ PRÁCE

• Zastřešování činnosti v oblasti kvality na pobočce
• Řízení zákaznických reklamací (8D reporting)
• Vedení týmu tří kontrolorů kvality, jejich motivace a rozvoj
• Vývoj procesní kvality
• Reporty neshod a příslušných ukazatelů kvality
• Spolupráce při dodavatelských auditech
• Vytváření školících dokumentů v oblasti kvality
• Realizace školení na pobočce

POŽADUJEME

• Zkušenosti na obdobné pozici a znalost postupů zajišťování kvality
• Znalost skladových procesů a technologií (8D, 5S, Ishikawa, Kamishibai, atd.)
• Komunikovativní angličtina výhodou
• Zkušenosti v programech MS Office (Word, Excel, PPT)
• Výborné komunikační dovednosti, týmového ducha a pozitivní přístup
• Přirozeného leadera

NABÍZÍME

• Stabilní práci na HPP
• Částečnou možnost práce z domova (příspěvek 2000 Kč čistého do mzdy)
• Roční bonus
• 5 týdnů dovolené
• 2 dny sick days
• Stravenkový paušál
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Cafeterii
• Zvýhodněné mobilní a datové tarify pro vás i vaši rodinu
• Podporu v rozvoji a růstu
• Příspěvek na jazykové dovednosti
• Online poradnu či objednání uLékaře.cz
• DKV tankovací kartu
• Multisport kartu

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Nela Vávrová   602234660