Operátor NC/CNC strojů (obráběč kovů) Nehvizdy

Volná místa Nehvizdy Volná místa strojírenství Nehvizdy

Plat: 33000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nehvizdy, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do výrobního týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici obráběč pro oblast soustružení. Na této pozici byste využil/a své znalosti a zkušenosti z oblasti soustružení na karuselu či klasických i NC soustruzích. Jsme zakázková výroba v oblasti výroby, opravy a servisu kompresorů. U nás najdete možnost dalšího rozvoje, kde můžete využít svých zkušeností z oblasti obrábění.

náplň práce:

Lehké seřizování a obsluhování konvenční, nekonvenční a číslicově řízených strojů při strojním obrábění součástí, na NC karuselu či klasický soustruh dle technické dokumentace
Dodržovat výrobní a technologickou kázeň, práci dle výkresové dokumentace, předpisy a směrnice dle pravidel ISO
Dodržovat pravidla BOZP a PO
Podílet se na zaškolování a předávání know-how ostatním pracovníkům (příslib seniorní pozice)
Práce na 1 směnu, do budoucna zamýšlený 2 směnný provoz - ranní, odpolední

co vám nabídneme:

Zodpovědnost a samostatnost
Flexibilní pracovní dobu (vše je na domluvě)
Skvělý kolektiv lidí, ale především expertů v oboru
Benefity jako např. 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravenky, příspěvek na dojíždění, Multisport kartu atd.
Příjemné pracovní prostředí ve zcela nové budově v parku P3 Prague D11 Mstětice
Firemní svozy z metra Černý Most / vlakové stanice Mstětice
Nástup možný ihned, ale případně si na Vás rádi počkáme

co od vás očekáváme:

SOU nebo SS technického zaměření - možnost i pro absolventy
Uživatelská znalost IS/SW
Čtení výkresové a technické dokumentace
Vazačské a jeřábnické osvědčení výhodou

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Martin Šára