Stavbyvedoucí mostních nebo silničních staveb Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa stavebnictví Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

minimálně SŠ stavebního směru
praxe v oboru dopravních staveb - silnice/mosty podmínkou.
znalost stavebních materiálů a technologií, orientace v projektové dokumentaci
uživatelsky PC (MS Word, MS Excel podmínkou; ASPE, IPOS výhodou)
ŘP skupiny B - aktivní řidič
rozhodnost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme

velmi zajímavé finanční podmínky
zázemí stabilní společnosti
profesní a kariérní růst
auto i pro soukromé účely
týden volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Náplň práce

- řízení prací na stavbě, spolupráce s přípravou výroby a dalšími útvary společnosti
- externí komunikace s objednatelem a jeho zástupci, projektantem, úřady atd.

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853