Warehouse manager Rudná

Volná místa Rudná Volná místa logistika a doprava Rudná

Plat: 50000 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rudná, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme zkušeného a samostatného manažera skladu, který se bude v rámci menšího týmu podílet na každodenní správě všech materiálových zdrojů.

náplň práce

* vedení malého týmu skladníků
* zajištění všech operací skladu
* plánování zdrojů, dohled nad dodržováním termínů
* plánování směn, odměňování, dohled nad dodržováním BOZP
* externí a interní komunikace, podpora nákupu
* reporting, analýzy, optimalizace

co vám nabídneme

* velmi přátelské prostředí s maximální podporou zahraniční matky
* téměř rodinné prostředí - relativně malý kolektiv
* 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* stravenkový paušál
* Multisport kartu
* roční bonus v souhlasu s firemním bonusovým schématem
* možnost parkování

co od vás očekáváme

* zkušenost na vedoucí pozici
* znalost skladové/logistické problematiky
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Zuzana Rakovanová