Operátor/ka SMT linek Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa automobilový průmysl Pardubice

Plat: 31800 - 33500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru.
• Zkušenosti z obdobné práce.
• Měl bys mít rád/a techniku, umět si umět poradit a pracovat sám i v týmu.
• Práce v nepřetržitém provozu by pro tebe neměl být problém.

Nabízíme

• Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.
• Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.
• Širokou škálu benefitů - kafeterie (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
• Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
• Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

Náplň práce

• Práce a údržba HighTech osazovacích SMT strojů.
• Samostatné doplňování součástkových komponentů do strojů.
• Součinnost s dalšími úseky, např. kvality, logistiky, údržby.
• Monitoring a záznam vlastního výrobního procesu.
• Práce je vhodná i pro čerstvé ABSOLVENTY!

GUDMUND s.r.o.

Francouzská 299/98
Praha 10

Kontaktní osoba:
Barbora Nováková   +420 608 749 645