Číšník/servírka do hotelového provozu Luhačovice

Volná místa Luhačovice Volná místa cestovní ruch a hotelnictví Luhačovice

Lokalita pracoviště: Luhačovice, Zlínský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete na sobě pracovat a učit se nové věci, nebo pokud už hromadu zkušenosti máte, nevadí Vám je předávat dál a spolupracovat
Umíte otevřít pusu a nabídnout pomoc, usmát se a pozdravit
Umíte komunikovat s kolegy i hosty
Nezáleží nám na věku ani na pohlaví, ale je potřeba být v dobré kondici, přece jen toho dost naběháte

Nabízíme

Týdenní pracovní fond je 37,5 h, pokud budete mít přesčasy, všechny proplácíme
Máme prémie, příplatky, osobní odměny a také pololetní a roční odměny
Celá mzda je oficiální a na výplatní pásce, myslíme i na Vaši budoucnost
Zkušenosti v oboru jsou výhodou ale ne nutnou podmínkou
Dáme Vám i náborový příspěvek, podle zkušeností až 10 tisíc
Pokud jste z daleka, můžeme se bavit i o možnosti ubytování
Máme velké množství benefitů (víc dovolené, dotované stravování, cafeterii, výměnné pobyty aj.)
Vážíme si slušných a pracovitých lidí

Náplň práce

Především je to komunikace s ubytovanými klienty, doplňování snídaňových, obědových a večeřových rautů
Před, po a mezi jednotlivými jídly se restaurace připravují k provozu
V průběhu rautů se debarasuje – sklízí ze stolu

Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
Luhačovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Kadlecová