Kuchař/ka do hotelových provozů (37,5 týdně) s ubytováním Luhačovice

Volná místa Luhačovice Volná místa gastronomie Luhačovice

Plat: 27000 - 36000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Luhačovice, Zlínský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

vyučení nebo praxi v oboru (absolventy zaučíme)
spolehlivost

Nabízíme

náborový příspěvek 5 000 - 20 000 Kč (podle zkušeností v oboru)
zázemí a stabilitu silné společnosti
pracovní dobu v průměru 37,5 hod / týden - ranní a odpolední směny 7,5 hod nebo krátký x dlouhý týden
domlouvat se můžeme i na částečném úvazku, brigádě (Dohodě jsme otevření)
týden dovolené navíc (25 dnů)
možnost zaměstnaneckého ubytování (1400 - 3000 Kč) nebo možnost přespání (80 Kč/noc)
širokou možnost uplatnění v různých typech provozů (práce s dietami nebo závodní jídelny)
účast na gastro seminářích pod vedením odborníků
zaměstnanecké celodenní stravování (Snídaně 7 Kč, Obědy 35 Kč, Večeře 21 Kč)
pracovní oděv, který i pereme
firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
Mzda závisí na zkušenostech, praxi a na pracovním zařazení v provozu. Skládá se ze základu + prémií + osobního ohodnocení + příplatků dle Kolektivní smlouvy.

Náplň práce

příprava snídaní, obědů a večeří pro hotelové hosty
příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
práce v moderním a čistém prostředí
pravidelné proškolování a další možnost postupu
dodržování hygienických norem
příjemný kolektiv
stabilní zaměstnání a významný zaměstnavatel Zlínského kraje
Mzda podle ZP
pravidelné zvyšování mzdy zakotvené v Kolektivní smlouvě

Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
Luhačovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Kadlecová