Klempíř nebo Zámečník, Milevsko

Volná místa Milevsko Volná místa dělnické profese Milevsko

Plat: 180 - 220 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Milevsko, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyučení, praxe v oboru
Orientace ve výkresové dokumentaci
Zámečník: Základní svářečský kurz - zámečník, EN ISO 131 /141

Nabízíme

Zámečník CO2: 180-220 Kč/hod
Klempíř: až 200 Kč/hod

Zázemí stabilní a renomované společnosti
Práce na jednosměnný provoz
Možnost ubytování + příspěvek na ubytování

Náplň práce

ZÁMEČNÍK:
Sestavování a montáž strojních dílů podle výkresové dokumentace
Příprava dílů ke svařování
Údržba a péče o přístroje a pracovní prostředky na pracovištích

KLEMPÍŘ:
Ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů
Zhotovování výrobků z plechů
Obsluha a seřizování stroje a přípravky na výrobu potrubí
Zhotovování výrobků dle technické dokumentace

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kosmounautů 8
Olomouc

Kontaktní osoba:
Anna Gaszková   734231219