Programátor 35 000 - 50 000 Kč Přerov

Volná místa Přerov Volná místa informační technologie Přerov

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Přerov, Olomoucký
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

● Spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce
● Analytické, logické myšlení
● Základní znalost relačních databází a jazyka SQL
Výhodou je:
● znalost databázového serveru MS SQL
● praxe (i studentská) v oboru informačních systémů
● zkušenost s projektově řízenou prací v týmech
● znalost firemních procesů

Nabízíme

● Mzda 35 000 - 50 000 Kč
● Pravidelná školení – skvělá školení pod vedením dlouholetých profíků, vlastní vzdělávání, předávání zkušeností s kolegy
● Firemní notebook a telefon
● Flexibilní pracovní doba

Náplň práce

● Naši vývojáři se starají o vývoj a rozvoj informačního systému KARAT a zavádí informační systém u zákazníka – tzv. implementace

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kosmounautů 8
Olomouc

Kontaktní osoba:
Anna Gaszková   734231219