Administrativní pracovník/nice / zkrácený úvazek Libchavy

Volná místa Libchavy Volná místa Libchavy

Inzerát z úřadu práce (29216040713)
Plat: 130 - 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Libchavy, Pardubický
Aktualizováno před 18 dny

Společnost PENZION HŮRKA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník/nice / zkrácený úvazek.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- jednoduchá administratnivní práce
- příprava podkladů pro účetnictví a fakturaci
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- samostatnost
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Kolář Karel, tel.: 603 146 091, e-mail: martin@hurka.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno včera

112,50 - 130 Kč za hodinu

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 11 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...
Aktualizováno před 4 dny

160 - 240 Kč za hodinu

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...

23000 - 40000 Kč za měsíc

PENZION HŮRKA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Karel Kolář   603 146 091