Servisni technik elektro Mohelnice

Volná místa Mohelnice Volná místa technika a elektrotechnika Mohelnice

Plat: 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mohelnice, Olomoucký
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti na dané či obdobné pozici

Znalost Aj výhodou

řidičské oprávnění B podmínkou.

Nabízíme

Nástupní plat 45.000,- hrubého

příspěvek zaměstnavatele na Penzijní spoření ve výši 4.500,- / měsíc

Odměna v období dovolených a vánoc, odpovídající dvěma měsíčním platům

Systém Fondu pracovní doby s možností jejího proplacení či čerpání volna

Příspěvek na stravné mimo dny montáží, cestovní příkazy ve dnech montáží mimo firmu

Zajištění kvalitního vybavení, ošacení a podmínek pro práci a odpočinek při realizacích zakázek

Prostředí malé firmy se zajímavou prací a pochopením každodenních potřeb člověka.

Náplň práce

Pracovní doba:

Při pobytu na firmě 7.00 – 15.30 hod
Na montážích po dohodě týmu.

Provádění elektroinstalačních, servisních a údržbářských prací na elektrických a elektronických částech zařízení za účelem včasné, kvalitní a bezpečné instalace a zprovoznění klientem požadovaných technologií v jím určených prostorách a dle odsouhlasených podkladů a postupů.

Provádění opravárenských servisních a údržbářských prací na elektrických a elektronických částech zařízení dodaných a nainstalovaných naší společností a jiných zařízeních dle pokynů nadřízených.

Technické tele-asistenční konzultace se zákazníky.

Spolupráce na programování a údržbě elektronických řídicích systémů dodávané technologie.

Nastavení a ladění software pro dodávaná zařízení

Tvorba a úprava schémat elektrického zapojení pro dodávaná zařízení

Pomocné mechanické práce při montážích a opravách zařízení

Ochota a dispozice k práci mimo domov – realizace zakázek u zákazníků na území ČR a SK.

pondělí-pátek. Víkendy a svátky volné

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kosmounautů 8
Olomouc

Kontaktní osoba:
Šárka Planičková   +420734752997