Obchodní konzultant / BIO obalový materiál (až 60.000 Kč) #2197 Beroun

Volná místa Beroun Volná místa administrativa Beroun

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. středoškolské vzdělání s maturitou
* znalost kancelářského balíčku MS Office
* anglický jazyk – výhodou
* zkušenosti s prodejem a komunikací s klienty – výhodou
* samostatné a pohotové myšlení
* kreativní myšlení a organizační schopnosti
* pozitivní přístup k práci

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* nástupní mzda 40.000 Kč + neomezené provize
* možnost využít firemní automobil
* občerstvení včetně kávy, čaje, džusů apod.
* zaměstnanci mají plně vybavenou kuchyňku vč. trouby, mikrovlnky, sporáku, kávovaru, lednice…
* příjemné kanceláře a klidné pracovní prostředí (možnost využití zahrádky s posezením)
* zkrácenou pracovní dobu (8:30 – 16:30, včetně přestávky)
* firemní akce
* lokalita pracoviště: Rudná u Prahy

Náplň práce

* každodenní komunikace se zákazníky
* příprava objednávek, tvorba dodacích listů
* péče o stávající klienty, ale také vyhledávání nových příležitostí na trhu
* zpracování cenových nabídek v MS Office
* propagace firmy, spolupráce s marketingovým oddělením

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová