Výrobní ředitel Liberec

Volná místa Liberec Volná místa management Liberec

Plat: 60000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta – významnou společnost v oblasti průmyslu – hledáme vhodného kandidáta na pozici Výrobní ředitel.

Popis pracovního místa:
• Dohled nad organizací výroby a jejího bezproblémového chodu
• Zavádění, plánování a sledování výrobních procesů, monitorování produktivity a kvality a přijímání opatření k nápravě případných nedostatků
• Stanovení rozpočtů a nákladů na výrobu a kontrola výrobních nákladů
• Sledování a průběžná kontrola plnění
• Řízení časového plánování zakázek
• Vedení a motivace zaměstnanců a jejich rozvoj
• Spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Zkušenost se zakázkovou výrobou velkou výhodou
• Znalost standardů práce v oblasti konstrukce, obrábění, montáže
• Výborné manažerské schopnosti
• Zkušenosti se zaváděním nových výrobních procesů
• Sledování a vyhodnocování ekonomických ukazatelů
• Znalost anglického jazyka min. B2
• Pokročilá znalost PC – MS Office, IS Helios

Nabídka společnosti:
• Perspektivní zaměstnání s možností vlastní seberealizace
• Možnost profesního i osobního rozvoje
• Příspěvek na stravování
• Sick days

Místo výkonu práce Liberec.

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala neváhejte zaslat svoje CV a my se s Vámi obratem spojíme.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kristýna Veselá