Obchodní zástupce wellness produktů a design. koupeln. nábytku Karlovy Vary

Volná místa Karlovy Vary Volná místa obchod a prodej Karlovy Vary

Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme vášnivé a ambiciózní obchodní zástupce /zástupkyně, kteří budou mít na starosti prodej whirlpoolů, saun, hamamů a designových nábytků na českém a slovenském trhu. Jste-li motivovaní, máte zkušenosti s prodejem a zájem o designový nábytek a wellness produkty, pošlete mi životopis a rádi vás přivítáme do týmu.

Požadavky:

• Zkušenosti s prodejem, ideálně v oblasti wellness produktů, koupelnových studií nebo designového nábytku.

• Vysoká úroveň zkušeností v prodeji a prezentaci.

• Znalost českého a slovenského trhu.

• Vynikající komunikace a schopnost budovat vztahy s klienty.

• Samostatnost a aktivní přístup k řešení úkolů.

• Schopnost pracovat cíleně a dosahovat stanovených prodejních cílů.

• Aktivní znalost anglického nebo italského jazyka nutností

Nabízíme

Atraktivní a motivační provizní systém, který odměňuje vaše úsilí a výsledky.
Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou praxí na trhu.
Možnost profesního růstu a rozvoje.
Podpora v podobě školení a odborného poradenství

Náplň práce

• Proaktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a rozvíjet stávající zákaznické vztahy.

• Prezentovat naše produkty potenciálním zákazníkům a poskytovat jim odborné poradenství.

• Připravovat a vyjednávat obchodní podmínky.

• Sledovat aktuální trendy a novinky v oboru.

• Spolupracovat s týmem prodeje a marketingu.

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853