Různorodá práce ve výrobě (m/ž) Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa strojírenství Jihlava

Plat: 32000 - 46000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte za sebou zkušenost z výroby či jste čerstvý absolvent?

Chcete se posunout na pozici s větší odpovědností?

Stabilní zahraniční společnost, která se rozrůstá hledá nového kolegu či kolegyni na pozice:

Mistr výroby

Zástupce mistra výroby

Seřizovač

Zásobovač lisovny termoplastů

Jaké úkoly Vás čekají?

zodpovědnost za dodržování plánu výroby
zodpovědnost za chod práce svého úseku
určování priorit a zadávaní úkolů
zodpovědnost za efektivní využití strojů a materiálů
práce ve směnném provozu - ranní, odpolední, noční

co vám nabídneme

* zajímavou práci v čistém prostředí stabilní zahraniční společnosti
* 13. mzdu
* dotované závodní stravování
* 5 týdnů dovolené
* preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
* příplatky k základní mzdě: na zdraví ve výši 1500 Kč, na dojíždění ve výši až 1500 Kč
* příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
* penzijní připojištění
* interní systém benefitů formou cafeterie
* zajištění hlídání dětí externí firmou
* volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
* bezplatné odborné vzdělávání
* přátelské a neformální pracovní prostředí

co od vás očekáváme

* uživatelská znalost MS Office
* znalost systému SAP výhodou
* znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…) výhodou
* spolehlivost, samostatnost
* odolnost vůči stresu

jak se přihlásit

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Petra Harudová