Datový analytik / vývojář ML/AI aplikací Liberec

Volná místa Liberec Volná místa informační technologie Liberec

Plat: 60000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, vzdělávací instituci s technickým zaměřením, hledáme vhodné kandidáty na pozici DATOVÝ ANALYTIK - VÝVOJÁŘ ML-AI APLIKACÍ - Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
* Analýza a hledání závislostí v datech konkrétních zákazníků, analýza a rozpoznání obrazu/zvuku, práce s jazykovými moduly a NLP
* Vývoj aplikací a jejich komponent v jazyce Python a jeho frameworcích
* Práce s daty, jejich transformace, vizualizace a interpretace, reporting
* Návrh a vývoj ML a AI modelů, algortimů pro zpracování dat
* Analýza, návrh a implementace řešení pro komerční zákazníky
* Možnost krátkodobé či dlouhodobé práce na projektech v zahraničí (např. Německo – Volkswagen, Siemens)
* Spolupráce s kolegy a neustálý rozvoj

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání (ideálně IT směru)
* Bez vzdělání v požadovaném směru je praxe nutná
* Znalost programovacího jazyku Python
* Analytické myšlení
* Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
* Schopnost práce samostatně i v týmu
* Analýza požadavků zákazníka při tvorbě
* Znalost technické angličtiny
* ŘP sk. B

Vaší výhodou je:
* Znalost matematických a pravděpodobnostních modelů, matematické statistiky a ekonometrie
* Orientace v programování a vytváření ML/AI modelů
* Schopnost dobře porozumět datům a podle potřeby je transformovat, vizualizovat a interpretovat
* Schopnost samostatně komunikovat s klientem a prezentovat výstupy ústní i písemnou formou
* Aktivní znalost anglického jazyka
* Vhodné i pro studenty, které případně do problematiky zaškolíme

Nabízíme:
* Práci na HPP s možností plného i zkráceného úvazku
* Zajímavou, různorodou práci v malém kolektivu
* Jistotu profesního a osobního růstu
* Možnost home office – dle domluvy
* 6 týdnů dovolené (při 100 % úvazku)
* Pružnou pracovní dobu
* Závodní stravování
* Univerzitní mateřskou školku
* Dětský koutek pro děti batolecího věku
* Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, DIP
* Jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
* Zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity
* Zvýhodněné telefonní tarify
* Dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
* Možnost ubytování v blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
* Lokalita: Liberec I - Staré Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant