Obsluha svařovacího robota v letecké dopravě Olomouc Hlubočky

Volná místa Hlubočky Volná místa strojírenství Hlubočky

Plat: 200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Hlubočky, Olomoucký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti s jakýmkoliv svařováním výhodou,
ochota práce ve 3 směnném provozu

Nabízíme

Jsme Zaměstnavatel č. 1 roku 2023 v Olomouckém kraji! Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení i celou řadu benefitů:
200Kč/hod+ příplatky
Ubytování
Každoroční navyšování mezd dle platné kolektivní smlouvy.
Nadstandardní příplatky za noční směnu.
Příspěvek na dopravu až 106 Kč/den (až 2300 Kč/měsíc navíc).
Navíc bonus za výkon až 4 500 Kč hrubého za měsíc.
Příspěvek na penzijní pojištění do výše 3 % a na regeneraci ve výši 4 000 Kč ročně.
Jídelnu s dotovaným stravováním (obědy od 30 Kč) a kávu zdarma.
Bezplatné služby fyzioterapie.
Bezpečné a čisté pracovní prostředí

Náplň práce

ODPOROVÉ SVAŘOVÁNÍ: obsluha odporové svářečky/bodové svářečky
· KONTROLA: sváry vizuálně i měřením (mikrometr, kalibr, posuvné měřidlo, …)
· VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE: čtení technické dokumentace na denní bázi+práce s PC

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kosmounautů 8
Olomouc

Kontaktní osoba:
Jana Kubínová   603989286