Servisní mechanik stavební mechanizace - Praha

Volná místa Praha Volná místa automobilový průmysl Praha

Plat: 30000 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední světové výrobce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisního mechanika stavební mechanizace.

Náplň práce:
* Provádění servisních oprav na dílně

Požadujeme:
* Vyučení v technickém oboru nebo praxi v servisu stavební techniky, zemědělských strojů, nákladních i osobních automobilů
* Samostatnost v řešení oprav
* Zájem o techniku všeobecně
* Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* Plat 30 000 - 60 000 Kč
* Zaměstnanecké benefity – stravenky, sick days a další
* Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
* Zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
* Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant