Obchodně-technický zástupce Brno

Volná místa Brno Volná místa obchod a prodej Brno

Plat: 45000 - 90000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí strojní zařízení pro odvodnění a zpracování odpadních vod, primárně šroubové odvodňovací lisy, hledáme kandidáta na pozici obchodně-technický zástupce.

Náplň práce:
* Vyhledávání a akvizice nových zákazníků v ČR a SR (později i na mezinárodních trzích)
* Zjišťování potřeb a požadavků jednotlivých zákazníků a jejich technická podpora
* Zpracovávání cenových nabídek a pravidelný reporting
* Přímý prodej strojírenských komponent, technologických zařízení a souvisejícího sortimentu

Požadujeme:
* VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
* Proaktivní, zodpovědný přístup a cit pro obchod
* Umět denně komunikovat s lidmi
* Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* 3 roky praxe v B2B prodeji s technickými produkty
* Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
* Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
* Zázemí české stabilní společnosti s více než 20letou historií
* Stabilní fixní složku mzdy a motivující variabilní ohodnocení dle Vašeho výkonu, které není omezené
* Obchodní a odborná školení ve firmě i mimo firmu
* Služební automobil, mobilní telefon, notebook
* Zajímavé portfolio produktů a technologií a konkurenceschopné postavení na trhu
* Nástup možný ihned
* Místo výkonu práce: Brno (a u zákazníků v celé ČR a SR)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant