Práce na zahradě ,drobná údržbářská práce Zdíkov

Volná místa Zdíkov Volná místa Zdíkov

Inzerát z úřadu práce (29232540704)
Plat: od 160 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Zdíkov, Jihočeský
Aktualizováno před 16 dny

Společnost Fittest, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Práce na zahradě ,drobná údržbářská práce.

Popis pracovní pozice

Udržovací práce na zahradě, drobné údržbářské práce na zahradě a v penzionu

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklizeč/ka

Požadujeme dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost pracovitost, pečlivost, spolehlivost aktivní přístup k práci Nabízíme Lázeňská cukrárna - směny celodenní, pracovní náplň: Úklid/mytí nádobí Poliklinika: 10:30 - 18:30 pondělí - pátek ...
Aktualizováno dnes

Uklízeč/ka - vyhrazeno pro OZP

Požadujeme - smysl pro pořádek, pečlivost a spolehlivost - předchozí zkušenosti s úklidem vítány - vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci - příjemné, vstřícné vystupování - zájem o dlouhodobou spolupráci - uchazeč OZP Nabízíme -...
Aktualizováno před 4 dny

Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
Hořice
9450 Kč za měsíc

Uklízeč/ka (jen OZP) - 13 600 Kč/16:00 - 20.30 hod. - kanceláře

Požadujeme - Spolehlivost a pravidelnost úklidu. - Pečlivé a zodpovědné plnění úkolů, samostatnost. - Vlastní iniciativu a smysl pro pořádek. - Zkušenost s úklidem vítána. - Chuť pro dlouhodobou spolupráci. Nabízíme - Pravidelnou mzdu 13...
Aktualizováno před 11 dny

13600 Kč za měsíc

Fittest, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Věra Kubica Vlčková   720 425 725