Investiční technik/technička Opava

Volná místa Opava Volná místa administrativa Opava

Plat: 21710 - 31820 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- středoškolské vzdělání s maturitou – stavebního směru
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce s projektovou dokumentací
- autorizace v oboru výhodou
- řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení vozidel
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

- možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
- platové ohodnocení – platová třída T 9 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy
- možnost uzavření dohody o pracovní činnosti na výkon dispečera zimní údržby

Náplň práce

Zodpovědnost zejména za:
- zpracování investičních záměrů
- zajištění projektové přípravy a aktualizace PD
- technický dozor při realizaci staveb vč. veškeré agendy
- vedení dokumentace staveb
- přípravu a realizaci VZMR

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Úprkova 795
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Mihályiová