Investiční technik/technička Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa administrativa Ostrava

Plat: 23390 - 34370 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ vzdělání - obor stavební
- orientaci v oblasti technické přípravy a realizace dopravních staveb, v investorské činnosti, ve stavebním právu
- řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení vozidel
- uživatelskou znalost práce na PC

Uvítáme:
- autorizaci v oboru (autorizovaný technik, autorizovaný inženýr)
- praxi v oboru realizace nebo přípravy dopravních staveb

Nabízíme

- stabilní zaměstnání a perspektivní pozici
- platové ohodnocení – platová třída T10 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost podnikové rekreace, příspěvky z FKSP, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
- kompenzace nákladů spojených s autorizační zkouškou
- pružná pracovní doba

Náplň práce

Zodpovědnost v rámci silnic II. a III. třídy na území Moravskoslezského kraje za:
- zajištění a přípravu dopravních staveb
- zpracování investičních záměrů
- přípravu podkladů pro realizaci veřejných zakázek
- technický dozor při realizaci staveb
- likvidaci investičních faktur
- vedení dokumentace staveb
- zařazování investic do používání

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Úprkova 795
Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Mihályiová