Operátor výrobní linky až 37.000Kč - s ubytováním Tachov

Volná místa Tachov Volná místa automobilový průmysl Tachov

Plat: 27000 - 37000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro výrobní podnik na CT parku Nová Hospoda v Boru u Tachova hledáme nové fyz. zdatné kolegy operátor výroby.

Zajištěno dotované ubytování přímo na CT parku.

Jedná se o výrobu koberců do aut - práce na výrobní lince.

8hod. směny - ranní, odpolední, noční

CO NABÍZÍME?
Smlouva na HPP
Plat: až 37.000,-
výkonnostní bonus
příplatky za směnnost, osobní ohoodnocení
možnost prémie až 6.000,-
Stravenky 100Kč
Dotované ubytování
Příspěvek také na vlastní bydlení a dopravu 3000,-
Týdenní zálohy

Požadujeme zodpovědný přístup, fyzickou zdatnost chuť do práce a šikovné ruce.

Máš zájem o více informací? Volej zobrazit tel. číslo nebo nám pošli v odpovědi svůj životopis.

KeXeK s.r.o.

Rohanské nábřeží 657/7, Karlín
Praha 8

Kontaktní osoba:
Daniela Mořkovská