Recepční Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do čtyřhvězdičkového hotelu - Hotel Pod Lipkami hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici denní RECEPČNÍ.

Náplní Vaší práce bude:
• obsluha hotelové recepce, především péče o hosty, check-in/check-out
• administrativa spojená s chodem recepce
• odbavování rezervací
• práce s ubytovacími portály (booking.com, MEWS)

Požadujeme od Vás:
• čeština + angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem podmínkou
• němčina výhodou
• vstřícný přístup k zákazníkům, zodpovědné chování, příjemné vystupování

A za to Vám nabízíme:
• 150 – 170 Kč/hod + bonusy za zprostředkování hotelových služeb, provize z prodeje
• spolupráci na dohodu (DPP)
• ranní/ odpolední směny
• práci v krásném a příjemném pracovním prostředí v rodinném wellness hotelu
• lokalitu pracoviště na Praze 5
• nástup možný IHNED

Vycházíme vstříc při plánování směn s ohledem na osobní potřeby každého našeho zaměstnance. Zaškolíme Vás do všech pracovních postupů. Kromě výdělku u nás získáte i cenné zkušenosti a praxi, zlepšíte své komunikační schopnosti a uplatníte cizí řeč.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   +420 727 931 009