Uklízeč/ka (pouze pro ozp) Moravská Třebová

Volná místa Moravská Třebová Volná místa Moravská Třebová

Inzerát z úřadu práce (29244760764)
Plat: 18900 - 21000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Svitavská, Moravská Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 15 dny

Společnost HB group Facility s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeč/ka (pouze pro ozp).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme zaměstnance pro úklid kancelářských a výrobních prostor. Práce v hezkém, příjemném prostředí. Pracovní místo je určeno pro osoby OZP.
NABÍZÍME: Bonusy za dobře odvedenou práci, flexi pasy, příspěvek na ošatné a životní spoření, zvýhodněný telefonní tarif pro celou rodinu. Jednorázový příspěvek Kč 8000,-
KONTAKT: e-mailem, telefonicky v pracovní dny (8-15 hod)

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před měsícem

130 - 140 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 2 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí

Operátor ve výrobě v Mohelnici / mzda až 35 000 Kč / zálohy

Požadujeme ● šikovné ruce – manuální zručnost a rychlost je u této práce potřeba ● předchozí zkušenosti z výroby výhodou, ale ne podmínkou ● ochota pracovat ve stoje Nabízíme ● průměrná měsíční mzda 30 000 - 35 000 Kč ● 13. a 14. plat ● 25...
Aktualizováno včera

Manuvia - centrální nábor Ostrava
Moravská Třebová
30000 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka ve Svitavách náborák 75.000 Kč

Požadujeme Pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňujete požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby vás naučíme. Nabízíme Na jaké pozice hledáme? Jedná se...

Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Svitavy
30070 - 34600 Kč za měsíc

HB group Facility s.r.o.

Kontaktní osoba:
Veronika Šikulová   724 235 476