Konzultant/ka dotačního poradenství Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náplň práce:

nezávislé zpracování projektových žádostí s externími klienty společnosti
koordinace přípravy a zpracování interních dotačních projektů společnosti
technická podpora administrace klientských projektů příp. účast na běžících projektech
konzultace projektových záměrů s vedoucími představiteli akademické obce
korekce a editace CZ a AJ textů projektových žádostí, podávaných klienty

Jaký by měl být Váš profil?

vnitřně motivovaná, nezávislá osobnost se schopností krátkodobého vedení týmu
vysoké stylistické a jazykové dovednosti
znalost fungování akademického prostředí a výzkumu v ČR výhodou
vysoké stylistické dovednosti v ČJ a AJ
MS Office (výborná znalost) – Word, Excel, PowerPoint a Outlook, internetové vyhledávače
zkušenosti s řízením inovačních projektů z technických oborů, zkušenosti s procesy, dotačních mechanizmů, monitoringem projektů a diseminací a komunikací výsledků výzkumu
týmová spolupráce a otevřená komunikace
ochota práce přesčas (možnost vybrání náhradním volnem)

HR Direct s.r.o.

Čechova 407
Bakov nad Jizerou

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková