Zámečník Písek

Volná místa Písek Volná místa strojírenství Písek

Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* znalost výkresové dokumentace
* základní svářečský kurz – zámečník
* vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru výhodou
* spolehlivost, pečlivost při práci a ochota učit se novým věcem
* EN ISO 96062 131/141 – výhodou

Nabízíme

* zázemí stabilní a renomované společnosti
* týden dovolené navíc nad Zákoník práce
* příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč
* měsíční výkonnostní ohodnocení až 10%
* příplatek za práci přesčas ve výši 50%
* náborový příspěvek ve výši 21 000,- Kč
* dotované závodní stravování, cena hl. jídla od 40,-Kč
* příspěvek na dopravu až 3.850,- Kč
* osobní účet pro oblast sportu, kultury, zdraví, cestování a vzdělávání s příspěvkem 6 000,- Kč/rok
* zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
* podpora dalšího vzdělávání a možnost kariérního růstu
* příspěvek na lázeňskou péči a ozdravné pobyty
* další zajímavé nefinanční benefity v rámci skupiny

Náplň práce

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zámečníka.
* příprava dílů ke svařování dle výkresové dokumentace
* provádění činností souvisejících se zhotovením strojních částí a zařízení ruční úpravou a opracování broušením, rovnáním, vrtáním, slícováním a stehováním dílů, čištění svarů
* sestavování a montáž strojních dílů a zařízení dle technické dokumentace (výkresové sestavy)
* svařování ocelových, nerezových a hliníkových dílců
* údržba a péče o přístroje a pracovní prostředky na pracovištích

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová