Střihačka/švadlena Praha-Litevská 8-Vršovice

Volná místa tvůrčí práce a design Praha-Litevská 8-Vršovice

Plat: 28 000 - 38 000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha-Litevská 8-Vršovice, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Podmínkou praxe v oboru
Český jazyk slovem i písmem

Nabízíme

stabilní zaměstnání ve firmě zavedené značky
jednosměnný provoz (pracovní doba dle domluvy)
osobní přístup v řešení Vašich potřeb
příjemné prostory, profesionální stroje
skvělá dostupnost, blízko centra
týden dovolené navíc
2 dny zdravotního volna
2 výrobky ročně zdarma
slevy na naše výrobky
společné pracovní i soukromé akce a večírky
po skončení zkušební doby - uvítací balíček - kupón MHD /3650,-/ a šaty

Náplň práce

Máte zkušenosti se šitím nebo stříháním? Jste pečliví, precizní a máte oko pro detail? Chcete být součástí malého sehraného týmu, který produkuje oblečení nejvyšší kvality? Jste týmový hráč a hledáte dlouhodobé zaměstnání? pokud ano, jste přesně ten, koho hledáme!

Mikela da Luka s.r.o.

V Luhu 1215
Řevnice

Kontaktní osoba:
Michaela Tlustá