Operátor/ka výroby, Ostrava, mzda až 32 000,- Kč + náborový příspěvek

Volná místa Ostrava Volná místa výroba Ostrava

Plat: 25000 - 32000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte stálou práci v úspěšné firmě s budoucností? Požadujete finanční jistotu? Máte rádi osobní přístup? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

* práce ve výrobě, konkrétní náplň se liší dle zařazení na dané pracoviště – kontrola kvality, doplňování materiálu, jednoduchá obsluha strojů
* jedná se o výrobu ve 3 směnném provozu (víkendy volné) nebo ve 12h nepřetržitém provozu (krátký / dlouhý týden) dle domluvy

Profil ideálního kandidáta

* spolehlivost a zodpovědnost
* manuální zručnost
* předchozí zkušenosti z výroby
* ochota pracovat na směny

Nabízíme

* mzdové ohodnocení cca 25 000 - 32 000 Kč
* příspěvek na dopravu
* bonusy + zákonné příplatky + nad rámec příplatek za odpolední směnu
* stravenky 100 Kč/den (3. směnný provoz) a 200 Kč/den (12h režim)
* měsíční bonus
* rostoucí věrnostní bonus po 1., 2. a 3. roce
* náborový bonus 7.000 Kč
* odměna za životní/pracovní jubileum
* 4 týdny dovolené, po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
* podpora při zaučování - kouč

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Michaela Orkáčová