Pracovníci do výroby Žáravice

Volná místa Žáravice Volná místa dělnické profese Žáravice

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žáravice, Pardubický
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici
manuální zručnost
pečlivost při práci
znalost čtení technických výkresů vítána
prostorová, konstrukční představivost
časovou flexibilitu
Možnost dojíždění vlastním autem - špatná dostupnost veřejné dopravy

Nabízíme

Nabízíme různorodou tvůrčí práci v zakázkové výrobě
perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
penzijní připojištění
příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč
příspěvek na dopravu
roční prémie

Náplň práce

zpracování plastových desek a plastových komponentů pro prvky světelné reklamy
lepení, vrtání, řezání a tepelné tvarování plexiskla, ABS a polykarbonátu
pomocné elektrické práce
práce na ohraňovacím lisu
zpracování Al profilů pro prvky světelné reklamy
výroba hliníkových a ocelových konstrukcí

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853