Řidič vysokozdvižného vozíku Rozvadov

Volná místa Rozvadov Volná místa logistika a doprava Rozvadov

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rozvadov, Plzeňský
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxi v oblasti skladování a logistika
Řidičské oprávnění pro přepravní vozidla (VZV)
Zkušenosti jako řidič VZV
Zkušenost s přepravními stroji 12t výhodou
Technické myšlení a zájem o práci
Spolehlivost, samostatnost a systematický způsob práce
Výrazný smysl pro poskytování servisu a snižování nákladů

Nabízíme

Zajímavou práci v motivovaném týmu
Možnost dalšího vzdělávání
Moderní pracovní pomůcky
Rychlé způsoby rozhodování
Možnost dalšího rozvoje v průmyslovém podniku rodinného typu

Náplň práce

Vnitropodniková přeprava, kontrola
Převzetí veškerých činností kolem hal a skladů, zajištění čistoty a bezpečnosti na pracovištích
Podpora při dodávkách materiálu a kontrola přepravních dokladů porovnáním dodaného materiálu s doklady
Zařizování a čištění kontejnerů
Realizace a sledování bezpečnosti nákladu a všech platných bezpečnostních opatření

Gföllner CZ s.r.o.

Rozvadov 292
Rozvadov - Rozvadov

Kontaktní osoba:
Kamila Jančová